Kurumsal Beslenme Danışmalığı

İş yaşamında verimlilik, her şeyden önce sağlıklı ve huzurlu çalışanlarla sağlanır. Bunun temelinde de sağlıklı beslenme vardır. Her türlü hastalığa davetiye çıkaran temel unsur, bilinçsiz ve kötü beslenmedir. Beslenme, sanıldığının aksine sadece karın doyurmaktan ibaret değildir. Sağlıklı yaşam ancak sağlıklı ve programlı bir beslenmeyle mümkün olmaktadır. Sağlıksız yaşamanın ilk nedeni sağlıksız beslenmedir.

İş yerlerindeki verimliliği artırmak, çalışanların potansiyelini yükseltmek ve böylelikle sağlık harcamalarını düşürmek üzere, , özellikle sağlıklı ve dengeli beslenmenin çalışan üzerindeki etkileri ve bunun iş verimine yansımaları ele alınmaktadır.İyi bir beslenme programı uygulayan işletmelerde,Çalışanın iş verimi, morali ve motivasyonu yükselir.İşe odaklanma, bellek kullanımı ve kuruma bağlılık güçlenir.Bunların sonucunda sağlık konusuna ayrılan zaman ve bütçe düşer.

Kibem diyet mutfak kurucusu ve yöneticisi Diyetisyen Hatice Karslıoğlu,uzun yıllar mutfak işletmeciliği tecrübesi ile kurumlarda muftak da çalışan personele hizmet içi eğitim,kurumun beslenme menülerini düzenlemek aynı zaman da kurum içi beslenme organizasyonlar düzenlemektedir.Ankara da ki kurumlarda beslenme ve diyet danışmanlığı için bize ulaşın.

Bize Yazın

Sağlıklı bir diyet için işin uzmanına danışın. Sağlığınızı riske atmayın. Tecrübeli Ankara diyetisyeni Hatice Karslıoğlu ile Türkiye'nin her yerinde online olarak diyet planı yapabilirsiniz.

Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Bu alanı doldurmalısınız