Gebelikte Beslenme ve Diyet

Beslenmenin ve diyetin en hassas süreçlerinden birisi de gebelik dönemidir. Anne ve bebeğin sağlığı için doğru beslenme planı yapılmalıdır. Kronik rahatsızlık veya fizyolojik sorun yaşayan anne adayları başta olmak üzere hamilelik döneminde mutlaka uzman bir diyetisyenden profesyonel destek alınmalıdır. Asla kulaktan duyma ve genel geçer tavsiyeler üzerine diyet yapılmaması gerekir. Uzman desteği olmaksızın yapılacak beslenme planı, anne karnındaki bebeğin gelişimine olumsuz etki yapabilir.

Uzman Diyetisyen Hatice Karslıoğlu, 25 yıllık tecrübesiyle anne adayları için kişiye özel diyet planları yapmaktadır. Diyet, kişiye özeldir. Her anne ve her gebelik farklı dinamiklere sahiptir ve bu nedenle doğru analiz yaparak etkili ve sağlıklı diyet planı hazırlanmalıdır. Gebelikte ve gebelik sonrasında kontrolsüz kilo alımı veya kontrolsüz kilo kaybı hem anne hem de bebek için risklidir.

Karslıoğlu'nun online diyet programına katılarak doğru ve etkili diyet danışmanlığı alabilirsiniz. İhtiyacınız olan her saatte ulaşabilirsiniz. Sizin için düşünen, sizin için plan yapan bir diyetisyeniniz var. Sağlıklı, mutlu bir bebek ve gelişimi için bize ulaşın. Sağlığınızı şansa bırakmayın.

Bize Yazın

Sağlıklı bir diyet için işin uzmanına danışın. Sağlığınızı riske atmayın. Tecrübeli Ankara diyetisyeni Hatice Karslıoğlu ile Türkiye'nin her yerinde online olarak diyet planı yapabilirsiniz.

Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Bu alanı doldurmalısınız