Diyabet Hastalarına Özel Diyet

Diyabet, hareketsiz yaşamın ve obezitenin yol açtığı sinsi bir hastalıktır. 1985’te tüm dünyada tahminen 30 milyon diyabetli bulunuyordu. 10 yıl sonra bu sayı 150 milyonun üzerine çıkmıştı. Günümüz itibarıyla ise dünya üzerinde 246 milyon diyabet hastası var ve projeksiyonlar gösteriyor ki 2025’ten önce bu sayı 380 milyona varacak. Artış da özellikle gelişmekte olan ülkelerde gerçekleşecek

Diyabetten yaşamını kaybeden insan sayısı her yıl 3.8 milyonu buluyor. Her 10 saniyede bir, bir kişi diyabete bağlı bir nedenden ötürü yaşamını yitiriyor. Dünyanın herhangi bir yerinde, diyabetten ötürü, her 30 saniyede bir bacak kaybediliyor. Diyabette sadece ilaç tedavisi değil aynı zamanda diyet ve egzersiz tıbbi beslenme tedavisinin en önemli basamağıdır.Diyabet hastalarında diyet kişiye özel olmalıdır.Diyetisyen Hatice Karslıoğlu uzun yıllar tecrübesi ile diyabet hastalığının diyet tedavisi ile ilerlemesi engellemiştir.Bunun yanında kişilerin kendilerinde farkında olmadığı prediyabet tanısı aldırarak ilerde diyabet hastası olmalarını önlemiştir.Karslıoğlu'nun online diyet programına katılarak doğru ve etkili diyet danışmanlığı alabilirsiniz. İhtiyacınız olan her saatte ulaşabilirsiniz. Sizin için düşünen, sizin için plan yapan bir diyetisyeniniz var. Sağlıklı,kaliteli bir yaşam için bize ulaşın. Sağlığınızı şansa bırakmayın.

Bize Yazın

Sağlıklı bir diyet için işin uzmanına danışın. Sağlığınızı riske atmayın. Tecrübeli Ankara diyetisyeni Hatice Karslıoğlu ile Türkiye'nin her yerinde online olarak diyet planı yapabilirsiniz.

Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Bu alanı doldurmalısınız